Opiekun osób starszych

Łomża

Typ ogłoszenia : Zatrudnię
Dodane : 12 sierpnia, 2024

Opis

Promedica24, lider w świadczeniu usług opiekuńczych w Austrii , poszukuje doświadczonego Opiekuna Osób Starszych do pracy w wiedniu .

Opis stanowiska:

– Zapewnianie opieki i wsparcia osobom starszym w ich domach
– Pomaganie w codziennych czynnościach, takich jak mycie, ubieranie i przygotowywanie posiłków
– Towarzyszenie osobom starszym podczas spacerów, zakupów i zajęć
– Monitorowanie stanu zdrowia i samopoczucia podopiecznych
– Raportowanie o wszelkich zmianach lub obawach dotyczących podopiecznych

Wymagania:

– Co najmniej 2 lata doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
– Empatia, cierpliwość i dobre umiejętności komunikacyjne
– Znajomość języka niemieckiego
– Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i w nocy

Oferujemy:

– Wynagrodzenie od 10000 do 15000 zł miesięcznie (brutto)
– Stałą pracę na podstawie umowy zlecenia
– Elastyczne godziny pracy
– Pracę zmianową
– Pracę w weekendy
– Pracę w nocy
– Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Będziemy wdzięczni jak wspomnisz o "Podlaskie24" dzwoniąc lub kontaktując się w sprawie oferty.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealne oferty
Kontakt

Wyróżnione ogłoszenia

Top