32. Finał WOŚP w Białymstoku – FILM

32. Finał WOŚP w Białymstoku – FILM

Koncerty na Rynku Kościuszki, biegi „Policz się z cukrzycą”, licytacje i dużo innych atrakcji przygotował białostocki sztab WOŚP na niedzielny (28.01) finał

W centrum miasta koncerty. Jak poinformowała nas Natalia Stieszenko, szefowa białostockiego sztabu WOŚP na scenie wystąpi 8 artystów reprezentujących  różne gatunki muzyczne.

– Zagra m.in. Czeremszyna, Lukasyno i Łzy. Są też pokazy służb mundurowych, prezentacja sprzętu wojskowego. Atrakcją jest też plaża z piaskiem, mecze siatkówki, i morsowanie. W krwiobusie można oddać krew. Wieczorem – o 18:00 na Rynku Kościuszki będzie też pokaz działań ratowniczych strażaków – ochotników – w tym wicemarszałka Senatu Macieja Żywno z OSP Jurowce – mówi Natalia Stieszenko.

W tym roku wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Tu wszystko gra! OK! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Pieniądze zebrane podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla 15 oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i 49 oddziałów pulmonologicznych dla dorosłych.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top