A może do kina z dzieckiem? Repertuar białostockich kin

A może do kina z dzieckiem? Repertuar białostockich kin

HELIOS DLA DZIECI  

 

DZIEŃ DZIECKA W KINACH HELIOS  

 

,,Super Mario Bros’’, „Mała Syrenka”, „Spider-Man. Poprzez multiwersum” – 

–  seanse z konkursami 

3 -4 czerwca w kinach Helios Alfa, Atrium Biała i Jurowiecka 

Informacje o godzinach seansów konkursowych w dniach  3-4 czerwca dostępne na stronach poszczególnych kin oraz w załącznikach 

Helios Alfa

https://www.helios.pl/26,Bialystok/Repertuar/

Helios Atrium Biała

https://www.helios.pl/6,Bialystok/Repertuar/

Helios Jurowiecka

https://www.helios.pl/46,Bialystok/Repertuar/

 

Transformersi wracają do kin. 7 i 8 czerwca – w Heliosie w Jurowieckiej i Białej – odbędą się przedpremierowe pokazy jednej z najpopularniejszej serii filmowych ostatnich lat. Akcja „Transformers. Przebudzenie bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów kina science fiction.

W repertuarze kin Helios nie zabraknie też propozycji dla wielbicieli horrorów. Premierowy ,,Boogeyman’’, czyli adaptacja bestsellerowej powieści, mistrza grozy, Stephena Kinga do obejrzenia w kinie Helios w Galerii Alfa i Atrium Biała. Bohaterkami filmu są uczennice szkoły średniej, które przeżywają niedawną śmierć matki i nie otrzymują wsparcia od ojca, Willa, terapeuty, który zmaga się z własnym bólem. Kiedy zdesperowany pacjent niespodziewanie pojawia się w ich domu szukając pomocy, pozostawia po sobie przerażającą nadprzyrodzoną istotę, która żeruje na rodzinach i żywi się cierpieniem swoich ofiar.

Dziecięcą premierą tego tygodnia – w trzech kinach Helios – jest ,,Spider-man: poprzez multiwersum’’. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Kina Helios przedłużają Dzień Dziecka. W weekend (3 – 4 czerwca) zapraszamy na specjalne pokazy ,,Spider-Mana’’, ,,Super Mario Bros’’ oraz ,,Małej Syrenki’’ z konkursami i nagrodami dla najmłodszych fanów kina. Nie zabraknie też atrakcji na holu. Na dzieci będą czekać nasi animatorzy, którzy zadbają między innymi o kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, fantazyjne malowanie twarzy, wyjątkowe figury skręcane z baloników, wielkie bańki mydlane.  Będzie można również spotkać olbrzymią maskotkę popcornu, postaci z bajki Super Mario Bros, wykonać samodzielnie biżuterię i pomalować gigantyczną kolorowankę z bohaterami uwielbianych przez małych widzów kreskówek. Moc zabawy gwarantowana!

 

 

 

 

W dniach 02.06-08.06.2023 białostockie kina HELIOS zapraszają na:  

                                                 

PRZEDPREMIEROWE pokazy:

„TRANSFORMERS. PRZEBUDZENIE BESTII”   

 

 

 

PREMIEROWE pokazy:

„SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM”    

‘’THE BOOGEYMAN’’

 

                                   Dodatkowo w repertuarze zagości: 

 

sobota-niedziela, 3 – 4 czerwca, HELIOS DLA DZIECI, „Super Mario Bros”, „Mała Syrenka”, „Spider-Man. Poprzez multiwersum” – seanse z konkursami

 

 

PRZEDPREMIERA: ,,TRANSFORMERS. PRZEBUDZENIE BESTII”: Akcja filmu ,,Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony. W filmie zobaczymy: Anthony’ego Ramosa i Dominique Fishback.

Film zagości w repertuarze kin Helios Biała i Jurowiecka
Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7qkBiCbI3GQ 

 

 

PREMIERA: ,,SPIDER –MAN:POPRZEZ MULTIWERSUM”: Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha. Poprzedni film „Spider – Man: Uniwersum” został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność w Polsce i na całym świecie, osiągając w kinach wynik 384 milionów dolarów. Został nagrodzony Oscarem w kategorii najlepsza animacja.

Film zagości w repertuarze trzech kin Helios Alfa, Biała i Jurowiecka
Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ClgCkFEmbjU 

 

 

PREMIERA: ,,BOOGEYMAN”: Uczennica szkoły średniej Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer przeżywają niedawną śmierć matki i nie otrzymują wsparcia od ojca, Willa, terapeuty, który zmaga się z własnym bólem. Kiedy zdesperowany pacjent niespodziewanie pojawia się w ich domu szukając pomocy, pozostawia po sobie przerażającą nadprzyrodzoną istotę, która żeruje na rodzinach i żywi się cierpieniem swoich ofiar.

Film zagości w repertuarze kin Helios Alfa  i Biała
Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=tvFmc00V52I 

 

 

 

 

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top