Białostockie Juwenalia 2024 – FILM

Białostockie Juwenalia 2024 – FILM

Studenci przejęli od władz Białegostoku klucze do miasta. W piątek (17.05) rozpoczęły się dwudniowe Juwenalia 2024

Po 15.00 z placu przed Teatrem Dramatycznym wyruszyła Parada Studentów. Wcześniej prezydent Białegostoku tradycyjnie uroczyście przekazał studentom klucze do miasta.

Na kampusie już od 17:00 będą otwarte bramki i będzie można wchodzić na teren festiwalu. O 18:00 rozpoczną się pierwsze koncerty. Na scenie głównej będą się przeplatała zarówno muzyka pop, rap, jak i taka bardziej folkowa. Natomiast na scenie klubowej będzie bardziej muzyka elektro i techno. Dodatkowo jeszcze namiot disco i wesołe miasteczko. Także naprawdę dużo się będzie działo. Będzie głośno – powiedziała portalowi Podlaskie24 Emilia Ramatowska, główna koordynatorka Juwenaliów.

Koncerty zaplanowane są od 18:00 do 02:00 w nocy.

Wstęp na Juwenalia na kampusie Politechniki Białostockiej będzie możliwe z dwóch stron: od ulicy Wiejskiej przy Wydziale Informatyki i od ul. Zwierzynieckiej przy Domu Asystenta.

 

Zobaczcie naszą relację

Podczas dwudniowej imprezy na kampusie Politechniki Białostockiej wystąpią m.in. tacy artyści jak Wilki, Dżem, Kayah i Golec uOrkiestra – łącznie blisko 30 wykonawców.

Organizatorzy przygotowali scenę główną, ale też klubową i namiot disco. Będzie też strefa gastro, a dodatkową atrakcją będzie wesołe miasteczko.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top