Białystok. 17 września Giełda na Andersa organizuje I Targi Staroci i Rękodzieła 

Białystok. 17 września Giełda na Andersa organizuje I Targi Staroci i Rękodzieła 

17 września 2023 r. Giełda organizuje Pierwsze Targi Staroci i Rękodzieła w Białymstoku przy ulicy Gen. Wł. Andersa 40.

Największa Giełda Staroci w Białymstoku działa od kilku lat i jest czynna w każdą niedzielę. Atrakcyjne miejsce przyciąga na Andersa co tydzień kilka tysięcy miłośników staroci.

To okazja dla miłośników vintage, którzy chcą kupować lub sprzedawać.

Giełda na Andersa to raj dla pasjonatów antyków, kolekcjonerów płyt i monet, poszukiwaczy zegarów oraz porcelany. Co niedzielę można natrafić na cenne perełki minionych lat – informuje Urszula Szatałowicz z PCR-T S.A. w Białymstoku.

Wizyta na targu staroci to zarówno przyjemny sposób spędzania czasu, jak i znakomita okazja do zdobycia pięknego mebla, nietuzinkowej lampy oraz starych płyt albo jeszcze innego ciekawego drobiazgu do wystroju mieszkania lub domu. To także okazja, by dać drugie życie przedmiotom, których sami już nie używamy, a które ozdobią drugi dom.

Niektórzy z nas chętnie odnawiają stare meble nadając im drugie życie. Przedmioty nabierają nowego blasku i znaczenia – podkreśla Urszula Szatałowicz.

I Targi Staroci i Rękodzieła w Białymstoku

17 września 2023 r. przy ulicy Gen. Wł. Andersa 40 pojawią się lokalni wystawcy z antykami, meblami, porcelaną, zegarami.

Giełda gościć będzie również wystawców z rękodziełem – lokalnych twórców, którzy tworzą wyjątkowe przedmioty “z duszą”: ręcznie zdobioną porcelanę, piękną biżuterię. Odbędzie się również festyn rodzinny z atrakcjami dla dzieci. Podczas targów na zgłodniałych będą czekały przekąski z Food Trucków – dodaje Urszula Szatałowicz.

Organizatorzy targów przygotowali wystawcom specjalne stawiska o wymiarach 6m x 6m, na placu Giełdy przy drugim wjeździe od Fabryki Agnella. Wyznaczone alejki ułatwią klientom swobodny dostęp do wszystkich stanowisk.

Dlaczego warto wziąć udział w Targach ?

Decydując się na wystawienie własnego stoiska na targach wystawca ma możliwość zaprezentowania swojej oferty, a co za tym idzie pozyskania nowych klientów. To również możliwość zapoznania się z ofertą konkurencji – podkreśla Urszula Szatałowicz.

Zgłoszenia wystawców zainteresowanych udziałem w Targach przyjmowane są w biurze Giełdy /tel. 572 352 598.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top