Białystok. Darmowy przegląd i mycie auta z okazji Dnia Kobiet w „Mechaniaku”

Białystok. Darmowy przegląd i mycie auta z okazji Dnia Kobiet w „Mechaniaku”

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku z okazji Dnia Kobiet za darmo sprawdzają dziś stan techniczny samochodu i myją auto

To już kolejna taka akcja organizowana przez białostocki mechaniak. W szkole uczy się tysiąc uczniów, w tym trzy uczennice.

–  To jest taka akcja, która trwa u nas już od pięciu lat. Chcemy wyręczyć panie z trudu mycia samochodu, i trudu sprawdzania pojazdu. W tym dniu oferujemy więc tę usługę za darmo – powiedział portalowi Podlaskie24 zastępca dyrektora ZSM Krzysztof Czerech.

Każda zmotoryzowana pani może do nas przyjechać. Otrzyma kwiat, słodki poczęstunek w Biurze Obsługi Klienta. Sprawdzimy stan zawieszenia, oświetlenie i wiele innych spraw technicznych, bo wychodzimy z założenia, że bezpieczeństwo to podstawa – dodaje Krzysztof Czerech.

Od rana ustawiały się długie kolejki. Panowie bardzo miło witali panie wręczając im białe róże.

 

Super akcja i okazja dla kobiet, żeby mieć czysty samochód – mówi pani Julia.

Dla nas jako kobiet jest to bardzo fajna inicjatywa, a z drugiej strony chłopaki mogą podszkolić swoje umiejętności, więc wszyscy mają z tego korzyści – śmieje się pani Aniela.

Bardzo fajna akcja. Kobiety poczują się szczęśliwie, zadowolone, ważne. Po zimie autko będzie czyste. Lubię też wiedzieć, że mam auto sprawne, bo wtedy czuję się bezpiecznie, i również wtedy kiedy daję dzieciom samochód, to też czuję się pewniej – mówi pani Ewa.

Zmotoryzowane panie mogą skorzystać z tej akcji do godziny 17. Jeśli uczniowie nie zdążą dokonać przeglądu i umyć auta, to panie dostaną specjalny kupon do wykorzystania w innym terminie.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top