Białystok przywita Nowy Rok na miejskiej zabawie przy Ratuszu

Białystok przywita Nowy Rok na miejskiej zabawie przy Ratuszu

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od ostatniej nocy 2023 roku

Białystok tradycyjnie przywita Nowy Rok na miejskiej zabawie przy Ratuszu. Przed białostocką publicznością wystąpią: YOUS i Mega Band, Papa D i Dj Adamus.

Sylwestrowa zabawa na Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 22.00. Na początku wystąpią YUOS (czyli Julianna Olańska – artystka i wokalistka urodzona w Białymstoku, półfinalistka The Voice of Poland 2022) i Mega Band – jeden z najbardziej rozpoznawalnych cover bandów w Polsce.

Następnie o godz. 23.00 na scenie pojawi się Papa D. Zespół istnieje od 1984 roku, jego wokalistą jest Paweł Stasiak. Grupa jest znana z takich przebojów jak np. „Kamikaze wróć”, „Pocztówka z wakacji”, „Panorama Tatr”, „Naj Story”, „Maxi Singiel”, „Nietykalni”, „Czarny Śnieg”, „Będziemy tańczyć” i „Bezimienni”.

O północy, zgodnie z tradycją, złożę mieszkańcom naszego miasta życzenia noworoczne. Chwilę później będzie można obejrzeć pokaz laserów – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. – Serdecznie zapraszam białostoczan w ten sylwestrowy wieczór na Rynek Kościuszki. Wspólnie przywitajmy Nowy Rok.

Dalszą część nocy wypełni Dj Adamus czyli m.in. producent muzyczny, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Jego występ rozpocznie się kwadrans po północy. Impreza zakończy się ok. 1.30.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top