Białystok. Sauna Dojlidy w wiosennej odsłonie

Białystok. Sauna Dojlidy w wiosennej odsłonie

Więcej wynajmów na wyłączność, rezerwacje na popularne seanse saunowe – takie nowości od przyszłego miesiąca pojawią się w najnowszej atrakcji Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy”

Sauna Dojlidy okazała się bardzo oczekiwaną atrakcją. Świadczy o tym zainteresowanie klientów. Najnowszy obiekt w Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy”, którym zarządza Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, został oddany do użytku 6 grudnia 2023 r. Do tej pory z tej formy relaksu skorzystało prawie 8 tys. osób. W tym okresie ponadto 38 razy sauna była wynajmowana na wyłączność.

Z nadejściem wiosny liczba klientów nieznacznie spadła i tym samym zmieniamy dni i godziny jej funkcjonowania. Od 2 kwietnia 2024 r. Sauna Dojlidy czynna będzie pięć dni w tygodniu: od środy do piątku w godz.  17:00-21:30. W soboty i niedziele – niezmiennie w godz. 12:00-21:30 – informuje Anna Kopeć-Tyszkiewicz z BOSiR.

Tym samym zwiększa się możliwość wynajmu obiektu na wyłączność poza standardowymi godzinami otwarcia.

Termin można ustalić indywidualnie dzwoniąc pod numer telefonu: 699 677 617 lub 85 733 25 55. Koszt wynajmu wynosi 180 zł za godzinę. Do sauny jednocześnie może wejść aż 25 osób – to największy tego typu obiekt w regionie.

Warto również zaznaczyć w kalendarzu 11 kwietnia 2024 r. W tym dniu zapraszamy na seanse saunowe z certyfikowaną saunamistrzynią Katarzyną Siemieniuk. Będą to specjalne rytuały z olejów eterycznych – dodaje Anna Kopeć-Tyszkiewicz.

Harmonogram seansów:

– godz. 18:00 „Owocowe doznanie” – seans orzeźwiający

– godz. 19:00 Show – Tańcuj

– godz.  20:00 „Podlaska zadymka” – seans relaksacyjny

Rezerwacja miejsc pod nr tel. 699 677 617 lub bezpośrednio w kasie w godzinach pracy obiektu.

Opłaty za udział w seansach wynoszą 18 zł za godzinę, plus stosowny bilet wstępu, zależny od uprawnień. Ewentualne dopłaty za przekroczenie czasu (6 zł za każde 10 minut) naliczane są zgodnie z cennikiem.

Saunamistrzyni wymaga udziału w seansie bez stroju kąpielowego, ale po owinięciu ciała w ręczniki lub specjalne chusty – informuje Anna Kopeć-Tyszkiewicz.

Z Sauny będzie można również korzystać w Poniedziałek Wielkanocny.

1 kwietnia zapraszamy w godz. 16:00-21:30. Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną (30-31 marca) obiekt będzie nieczynny. Cały Ośrodek można natomiast odwiedzać we wszystkie świąteczne dni. Warto tu wybrać się na spacer wielkanocny – zachęca Anna Kopeć-Tyszkiewicz.

Na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. 11 Listopada w drugi dzień Świąt Wielkanocnych tradycyjnie będzie już areną rozrywek harcerzy. W tym roku nowością będzie także bieg.

W Poniedziałek Wielkanocny, 1 kwietnia Białostocka Drużyna Harcerzy „Błękitna Dziewiątka” zaprasza do udziału w Biegu na 1 Milę Morską, czyli dystansie 1852 m. Zapisy do 30 marca przez stronę. Start o godz. 10:00. Następnie rozegrany zostanie tradycyjny 51. Mecz Wielkanocny pomiędzy aktualnymi harcerzami Młodymi, a Starą Gwardią Błękitnej Dziewiątki. Początek meczu o godz. 10:30. Wstęp jest bezpłatny.

Pływalnia Rodzinna przy ul. Stromej 1a będzie pracowała najdłużej. Pływać będzie można jeszcze w sobotę, 30 marca w godz. 6:00-14:00 (z hali basenowej korzystamy w godz. 6:15-13:30). W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny (31 marca i 1 kwietnia) obiekt będzie nieczynny.

Lodowisko pracuje do soboty, 30 marca. Przerwa świąteczna jest w dniach 31 marca – 1 kwietnia.

Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej 39c i Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 4 pracują zgodnie w grafikami do piątku, 29 marca. W dniach 30 marca – 1 kwietnia obiekty te mają przerwę świąteczną – będą nieczynne.

Tor Białystok ma przerwę świąteczną ma w dniach 30 marca – 1 kwietnia.

Po Świętach Wielkanocnych – od wtorku, 2 kwietnia – obiekty wracają do standardowych grafików i godzin pracy.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top