BOSiR zaprasza do korzystania z nart biegowych na plaży miejskiej

BOSiR zaprasza do korzystania z nart biegowych na plaży miejskiej

Zima znów sypnęła śniegiem, warto z tego skorzystać. W ten weekend Ośrodek Sportów Wodnych „Dojlidy” zaprasza do korzystania z nart biegowych na plaży miejskiej

Wypożyczalnia nart biegowych jest przygotowana na spotkanie z fanami aktywnego wypoczynku. Z zimowej atrakcji Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” będzie można skorzystać w sobotę i niedzielę (6-7 stycznia). Warunki śniegowe nie są wprawdzie idealne, bo nie pomogły marznące opady. Dlatego narciarnia Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na razie będzie czynna tylko w weekendy.

Trasy biegowe na plaży ze względu na swój profil są łatwe do pokonywania. Nie powinny sprawiać kłopotów najmłodszym i mniej doświadczonym narciarzom, dlatego są dobrą alternatywą na wspólny, rodzinny wypad. To doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z biegówkami. Miejsce jest oświetlone, co umożliwia korzystanie z niego także po zmroku. Narciarnia będzie czynna od godziny 10.00 do 19.00, przy czym ostatnie wypożyczenie sprzętu możliwe będzie do godziny 18.00.

Wypożyczalnia oferuje 100 par kompletów narciarskich, w tym narty o różnych długościach (od 100 cm do 195 cm), kijki, buty narciarskie w rozmiarach od 28 do 47,5. Narty posiadają łuskę w środkowej części, ułatwiającą naukę dla początkujących narciarzy. Komplet narciarski (narty z wiązaniami, buty i kijki) można wypożyczyć za 12 zł za godzinę. Bilety ulgowe kosztują 10 zł za godzinę.

Narciarskie szaleństwo można połączyć z wizytą w nowej atrakcji, którą jest sauna czynna w godzinach 12.00-21.30. Szczegóły są dostępne na stronie BoSiR.

 

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top