W 2023 roku drużyny maratonu pokonały łączny dystans 307 km.

Podczas uroczystego wręczenia nagród, trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Indywidualne osiągnięcia również zostały uhonorowane. Kamila Liauchunk z iSwim Mini zasłużyła na tytuł Najlepszej Pływaczki, pokonując dystans 10 km 400 m. Tytuł Najlepszego Pływaka przypadł Michałowi Grochowskiemu z drużyny ODZP, który przepłynął dystans 9 km 600 m.

Drużynowy rekord przepłyniętej odległości ustanowiony w 2017 roku przez drużynę „PRO-SWIM TEAM” (36 km 750 m) pozostaje niepokonany. Indywidualne osiągnięcia z 2021 roku należą do Aleksandry Sac, która pokonała 15 km i Adama Lewko, który przepłynął 25 km 450 m.

Impreza nadzorowana była przez Łukasza Grygiela i zespół sędziowski, a rywalizację wspierały program Skarpa Lukasoft, wszystko to w rytmie energetycznej muzyki. Wszyscy uczestnicy otrzymali zestaw regeneracyjny przed zawodami oraz dyplomy po ich ukończeniu.

Świąteczny Nocny Maraton Pływacki, zapoczątkowany został przez Jacka Gregorczuka w 1994 roku, od tamtej pory stał się częścią przedświątecznych tradycji Pływalni Sportowej. Po 9-letniej przerwie, wydarzenie zostało wznowione w 2013 roku, stając się nieodłącznym elementem kalendarza wydarzeń sportowych Białegostoku.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie: https://miejskoaktywni.pl/swiateczny-nocny-maraton-plywacki-wyniki-1409