Czy są skuteczne alternatywy dla cateringów dietetycznych?

Czy są skuteczne alternatywy dla cateringów dietetycznych?

Coraz więcej osób (po krótszym lub dłuższym zastanowieniu) wybiera nasz catering dietetyczny w Białymstoku. Dlaczego? Co sprawia, że odpowiednio dobrana dieta pudełkowa w Białymstoku to lepsza idea niż odchudzanie się na własną rękę? Dowiedz się także więcej na temat wyboru menu.

Dlaczego catering dietetyczny Białystok od FitApetit to lepsze rozwiązanie niż samodzielne odchudzanie?

Jeżeli chodzi o te dwie opcje, to o wiele lepiej jest zdecydować się na catering w Białymstoku oferowany przez FitApetit. W tym momencie możesz zamówić takie zestawy pudełkowe:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Co przyczynia się do tego, że lepiej jest zdecydować się na cateringi dietetyczne? Chodzi o kilka aspektów. Samodzielne odchudzanie jest przede wszystkim nieefektywne. Aby liczyć na satysfakcjonujące rezultaty, trzeba po prostu znać się na tej dziedzinie. Konieczne jest bowiem stosowanie właściwych diet itd. Oczywiście, bardzo ważna jest również motywacja. Brak efektów to nie jest jednak największy problem. Bo jeśli proces odchudzania będzie przeprowadzany niewłaściwie (a najczęściej tak się właśnie dzieje), to trzeba liczyć się z kłopotami ze zdrowiem.

Liczysz na efekty? Dodatkowo chcesz odchudzić się po prostu bezpiecznie? W takim położeniu warto zdecydować się na FitApetit. Nasza firma cateringowa działa w tej branży od lat. Czyli mamy doświadczenie. Mamy też bardzo dobre opinie. I to nie tylko od klientek i klientów. FitApetit jest bardzo doceniana przez niezależne podmioty. M.in. możemy pochwalić się tytułem „Zdrowa Marka Roku 2022”. Wszystkie nasze diety pudełkowe są układane przesz profesjonalnych dietetyków. Dzięki temu są m.in. pełnowartościowe i właściwie zbilansowane, czyli zdrowe. Jeśli skontaktujesz się z nami, to pomożemy Ci wybrać optymalny zestaw pudełkowy. To ważne! Dzięki temu schudniesz przede wszystkim bezpiecznie. A poza tym skutecznie i stosunkowo szybko.

Dieta pudełkowa w Białymstoku: o co chodzi z wyborem menu?

Osoby, które w najbliższym czasie chcą rozpocząć odchudzanie, obawiają się, że zestawy pudełkowe nie będą smaczne. Uważasz dokładnie tak samo? Na szczęście nasze zestawy (sprzedawane w FitApetit) są pyszne. Warto zauważyć, że wszystkie diety są przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy, którzy z kolei korzystają z wysokiej jakości żywności.

A to nie koniec niespodzianek. Firma cateringowa FitApetit oferuje wybór menu. O co tutaj chodzi? Po prostu klienci mogą samodzielnie decydować, co będą jeść, a co nie. Jeżeli zatem nie lubisz konkretnej potrawy lub poszczególnych składników, to nie musisz tego spożywać. Dla nas klient jest najważniejszy, a ta funkcja tylko to potwierdza.

Jak dużo dań jest do wyboru? To tak naprawdę zależy od wybranego pakietu. U nas klient ma możliwość komponowania własnego menu z 15 lub 25 dań (zakładając zakup diety pudełkowej składającej się z 5 posiłków dziennie). Co jeszcze jest ważne? Pakiet FIT daje Ci możliwość wyboru z 15 rozmaitych dań, a pakiet PRO z aż 25. Chcesz dowiedzieć się, jakie zestawy pudełkowe należą do konkretnych pakietów? W takim razie np. skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wiele osób zastanawia się też, jak wybierać dania. Na szczęście tutaj nie ma nic trudnego i skomplikowanego. O czym trzeba pamiętać? Jeżeli posiadasz aplikację Fit Choice i aktywną dietę, to trzeba wejść w zakładkę „Moje Konto”, a potem kliknąć w wybrany dzień. Zobaczysz m.in. informacje o swojej dostawie i posiłkach ustawionych jako „domyślne”. W tym miejscu możesz dokonać modyfikacji. Istotne jest to, aby po zakończeniu wyboru (na każdy dzień) kliknąć w „Zapisz zmiany”.

Ile kosztuje nasz catering? Dlaczego jest tak tani?

Zestawy pudełkowe oferowane przez FitApetit są nie tylko zdrowe, pyszne i urozmaicone. Są również tanie. Z jakimi wydatkami trzeba się jednak liczyć w praktyce? O tym możesz dowiedzieć się nie tylko od Biura Obsługi Klienta, ale też ze strony internetowej https://www.fitapetit.com.pl/diety. Są tam podane nasze warunki finansowe. Np. możesz zamówić Dietę Standard już od 49 PLN. Pamiętaj, że końcowe ceny zależą nie tylko od rodzaju zestawu pudełkowego, ale też m.in. od kaloryczności, czy liczby posiłków…

Dlaczego oferujemy takie niskie ceny? Bo działamy długo na rynku. Dzięki temu mamy np. wynegocjowywane rabaty (pod kątem dostawców żywności). Ponadto nasi klienci chętnie korzystają z oferowanych promocji (np. teraz możesz uzyskać rabat wynoszący aż 13%) i Programu Lojalnościowego.

Samodzielne odchudzanie się? A może zestawy pudełkowe? Drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze! Odchudzanie się na własną rękę (bez wiedzy w tym temacie) jest niebezpieczne dla zdrowia. Poza tym są małe szanse na zadowalające, długotrwałe efekty. Nasza firma FitApetit oferuje zaś skuteczne, bezpieczne diety pudełkowe. Pomagamy osobom, które mają kłopoty z wagą, ale nie tylko. W końcu nasze usługi są bardzo uniwersalne!

Sprawdź również: https://catering-fit-apetit.pl/catering-dietetyczny-bialystok/ & https://catering-fitapetit.pl/catering-dietetyczny-bialystok/ & https://dieta-pudelkowa-fitapetit.pl/catering-dietetyczny-bialystok/ & https://fitapetit-catering.pl/catering-dietetyczny-bialystok/ 

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top