Ekstraklasa piłkarska. Zagłębie – Jagiellonia 1:2 (opinie)

Ekstraklasa piłkarska. Zagłębie – Jagiellonia 1:2 (opinie)

Po meczu KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (1:2) powiedzieli:

Adrian Siemieniec (trener Jagiellonii Białystok): „To był bardzo trudny mecz. Gratulacje dla drużyny i podziękowania dla kibiców za wsparcie. Gratulacje również dla naszego kapitana Tarasa, który rozegrał dziś 300. spotkanie. Wielka sprawa, wspaniały człowiek i piłkarz. To dla mnie zaszczyt, że mogę prowadzić takiego zawodnika. Już jest legendą tego klubu i jestem przekonany, że da nam jeszcze wiele radości.

– Co do spotkania, to na początku przed zdobyciem gola mieliśmy sporo szans, ale później mecz kontrolowaliśmy w inny sposób niż zawsze. Mieliśmy mniej piłki i Zagłębie doszło do głosu. Gospodarze naprawdę zagrali dobre spotkanie i zmusili nas do gry w obronie. Cieszę się, że Hansen strzelił dwie bramki, bo w ostatnim meczu z Cracovią musiał zejść szybko z boiska przez zmianę taktyczną. Życie jednak takie rzeczy oddaje i teraz bramkami poprowadził nas do zwycięstwa. Raz jeszcze gratuluję drużynie. Po krótkim odpoczynku rozpoczniemy przygotowania do starcia z Pogonią”.

Waldemar Fornalik (trener KGHM Zagłębia Lubin): „Chcieliśmy się dzisiaj zrehabilitować po słabszym meczu i porażce w Gliwicach z Piastem. I postawa była o wiele lepsza, ale wynik na pewno nas rozczarowuje. Mieliśmy swoje okazje, ale trzeba strzelać bramki, aby było można myśleć o punktowaniu. Pracowaliśmy solidnie i ciężko, lecz punkty nie zostają w Lubinie. Wiemy co się dzieje w tabeli, ale ten mecz pokazał, że z taką determinacją następne spotkania będziemy kończyć ze zdobyczą punktową. Jestem o tym przekonany”.(PAP)

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top