Godzilla i Kong. Mini Maraton w kinach Helios

Godzilla i Kong. Mini Maraton w kinach Helios

27 marca białostockie Heliosy zapraszają na Mini Maraton Godzilla i Kong

Tym razem Kina Helios w Białymstoku przygotowały coś specjalnego dla fanów spektakularnych efektów specjalnych, kina akcji i widowiskowych pojedynków.

„Kong i Godzilla” ponownie na wielkim ekranie. Kina Helios w Białymstoku zapraszają na mini maraton serii o wielkich potworach z premierowym pokazem filmu ”Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Początek wydarzenia w środę, 27 marca o godz. 21.30.

Mini Maraton rozpocznie się pokazem filmu ”Godzilla vs. Kong” z 2021 roku. Produkcja ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Tuż po krótkiej przerwie na widzów czeka premierowy pokaz superprodukcji ”Godzilla i Kong: Nowe Imperium”. Tym razem potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz ludzkości. ”Godzilla i Kong: Nowe imperium” dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Planując wizytę w kinach Helios, warto skorzystać z oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Przy wcześniejszym zakupie biletów widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić nawet do 8 złotych. Bilety dostępne w kasach kina, przez stronę i aplikację mobilną Helios.

NOCNE MARATONY FILMOWE

GODZILLA I KONG MINI MARATON
27.03. godz. 21.30
Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

NOCNE MARATONY FILMOWE HELIOS zapraszają na mini maraton z premierowym pokazem filmu „GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM”!

Link do wydarzenia

Helios Alfa:

https://helios.pl/bialystok/kino-helios-alfa/maratony-filmowe

Helios Biała:

https://helios.pl/bialystok/kino-helios-biala/maratony-filmowe

Helios Jurowiecka:
https://helios.pl/bialystok/kino-helios-jurowiecka/maratony-filmowe

Ceny biletów:

W dniu seansu: 35,90

1 do 3 dni wcześniej: 31,90

4 do 6 dni wcześniej: 29,90

7 dni i wcześniej: 27,90

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top