Instruktor sztuk walki z Białegostoku pobił właścicieli budki z kebabem w Augustowie

Instruktor sztuk walki z Białegostoku pobił właścicieli budki z kebabem w Augustowie

38-letni mieszkaniec Białegostoku pobił właścicieli lokalu za to, że dostał zawiniętego w folię kebaba

Policjanci z białostockiego oddziału prewencji pełniący służbę w Augustowie zatrzymali 38-latka, który pobił właściciela lokalu gastronomicznego i jego syna. Jak poinformował zespół prasowy podlaskiej policji powodem zachowania mężczyzny było otrzymanie zawiniętego w folię kebaba. 

Dyżurny z augustowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z lokali gastronomicznych w mieście doszło do pobicia. Na miejscu zgłaszający poinformował policjantów, że do jego lokalu przyszedł mężczyzna i zamówił kebaba. Nie spodobało mu się jednak zawinięcie w folię posiłku. Między mężczyznami doszło do kłótni. Właściciel lokalu zabrał awanturującemu się klientowi kebaba i wyrzucił do kosza. Wówczas mężczyzna uderzył właściciela lokalu w twarz. W między czasie syn pokrzywdzonego próbował rozdzielić mężczyzn i również został uderzony przez 38-latka.

Białostoczanin uciekł przed przybyciem funkcjonariuszy. Jednak po chwili został zatrzymany na pobliskiej plaży. 38-latek był trzeźwy. Jednak wstępne badanie narkotesterem wykazało w jego organizmie środki odurzające w związku z czym pobrano mężczyźnie krew do badań.

Okazało się, że zatrzymany jest instruktorem sztuk walki.

Twierdził, że to on został zaatakowany przez obsługę. Mieszkaniec Białegostoku trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top