Kina Helios w Białymstoku zapraszają na ostatni w tym roku pokaz z cyklu Kino Kobiet

Kina Helios w Białymstoku zapraszają na ostatni w tym roku pokaz z cyklu Kino Kobiet

Kina Helios w Białymstoku zapraszają na ostatni – w tym roku – pokaz z cyklu Kino Kobiet z filmem Klub cudownych kobiet

13 grudnia o godz. 18:00 zaprezentujemy Paniom Klub Cudownych Kobiet, a seans jak co miesiąc, poprzedzą konkursy z licznymi nagrodami. Na holu kin nie zabraknie atrakcji – informuje Krystyna Czapko, kierownik Kin Helios w Białymstoku

Motywem wieczoru będą czarne sukienki w kwiaty, a przed seansem nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami. Dobra zabawa – tylko w damskim gronie – gwarantowana – dodaje Krystyna Czapko.

Jak co miesiąc kina Helios organizują wieczór filmowy specjalnie dla Pań. W grudniu w ramach Kina Kobiet będzie można zobaczyć podnoszącą na duchu komedię o tym, że prawdziwe cuda zdarzają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

„Klub cudownych kobiet” to historia trzech pokoleń bliskich sobie przyjaciółek z Ballygar, Lily (Maggie Smith), Eileen (Kathy Bates) i Dolly (Agnes O’Casey), rozgrywająca się w 1967 roku. Kobiety mają wspólne i kuszące marzenie: wygrać pielgrzymkę do świętego francuskiego miasta Lourdes, miejsca cudów, które co roku przyciąga miliony turystów. Kiedy pojawia się szansa na wygraną, chętnie z niej korzystają. Jednak tuż przed wyjazdem ich stara znajoma Chrissie (Laura Linney) przyjeżdża na pogrzeb swojej matki, co burzy ich dobry nastrój i plany. Znana jest ze swojego przepychu i wyrachowania, a kiedy kobiety mają swój upragniony bilet na podróż, podczas poszukiwania cudu otwierają się stare rany i następuje konfrontacja z przeszłością.

Nieodłączoną częścią Kina Kobiet są konkursy, zabawne wyzwania  poprzedzające seans czy  nowinki zdrowotno-kosmetyczne, z którymi Panie mogą zapoznać się na holu kin.

Co miesiąc na przybyłe widzki czekają też liczne nagrody do wygrania. W grudniu są to między inny: zaproszenia do restauracji, vouchery na zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące do renomowanych gabinetów beauty i SPA,  biżuteria, zestawy kosmetyków, puzzle, bony na lekcje języka francuskiego lub włoskiego czy świąteczne dekoracje.

Dodatkowo wśród atrakcji, między innymi w Helios Jurowiecka, będzie można  spróbować świątecznego  poczęstunku przygotowanego przez restaurację Ququłka oraz Hotel Ibis Styles.

W Helosie w Galerii Alfa na Panie czeka fotobudka 360 stopni, dzięki której będzie można nagrać pamiątkowy film.

Na jaką stylizację warto postawić tego wieczoru?

Zdecydowanie na czarne sukienki w kwiaty, to bowiem motyw grudniowego Kina Kobiet.

KINO KOBIET 13 grudnia godz. 18:00

Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

„Klub cudownych kobiet”

Motyw wieczoru – czarne sukienki w kwiaty

Zwiastun filmu

ZOBACZ:  Spot promujący grudniowe Kino Kobiet

Pełna lista nagród na stronach poszczególnych kin:

Helios Alfa

Helios Biała

Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie seansem Kina Kobiet w Heliosie w Galerii Atrium Biała została uruchomiona sprzedaż biletów na dodatkową salę. Seans rozpocznie się tam o godz. 18:30.

Helios Jurowiecka

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top