Kina Helios zapraszają na Maraton Romantycznie Straszny

Kina Helios zapraszają na Maraton Romantycznie Straszny

Walentynki rządzą się swoimi prawami, ale czy zawsze musi być romantycznie?

Dla wszystkich, którzy szukają trafionego sposobu na niebanalną randkę w dniu zakochanych, Kina Helios przygotowały Maraton Romantycznie Straszny z pokazem czterech przerażających horrorów.

Skutki niebezpiecznego paktu z demonem o imieniu Baghead  oraz tajemnice opuszczonego baru odkryją widzowie podczas pokazu pierwszego seansu w ramach maratonu – informuje Krystyna Czapko, kierownik kina Helios w Białymstoku.

’Dwie minuty do piekła” to mrożąca krew w żyłach opowieść o strzegącym bram piekieł demonie, który ma moc przyzywania zmarłych.

Jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów w polskich kinach, produkcja ”Gdy rodzi się zło”, jest drugą filmową propozycją maratonu. To brutalny i krwawy obraz o mieszkańcach małego miasteczka, którzy odkrywają, że wkrótce wśród ich społeczności narodzi się demon. Dwaj bracia znajdują opętanego mężczyznę, który jest bliski „urodzenia” czystego zła. Mieszkańcy desperacko próbują uciec, zanim zło się narodzi, ale szybko odkryją, że jest już za późno.

Zabawne połączenie tik tok’owego horroru z bardziej tradycyjnym filmem w stylu opętania, czyli film ”Bez filtra” to kolejna propozycja podczas Maratonu Romantycznie Strasznego. Anna, najpopularniejsza influencerka w swoim liceum wciąż odkrywa wady i zalety tego statusu. Spędza popołudnie pracując na swoją popularność, kiedy rzeczywistość wirtualna i realna zacierają się i Anna przeżywa noc pełną terroru.

Na finał maratonu białostockie Heliosy przygotowały ”Niewesołe miasteczko” z Nicolas’em Cage’em w swojej najbardziej szalonej i morderczej odsłonie.

Grupa przyjaciół, by zabić czas i wakacyjną nudę, odwiedza opuszczony park rozrywki na obrzeżach miasta. Nikt z nich nie spodziewa się, że po zmroku to miejsce zaczyna żyć własnym życiem i właśnie zostali uwięzieni w pułapce pełnej morderczych, mechanicznych atrakcji. Tej nocy w starym lunaparku ożyją koszmarne, krwawe wspomnienia, a jedyną osobą, która może uratować nastolatków, jest tajemniczy nieznajomy (Nicolas Cage).

Maraton Romantycznie Straszny rozpocznie się w piątek (9 lutego) o godz. 23:00 w trzech białostockich kinach Helios.

NOCNE MARATONY FILMOWE

Maraton Romantycznie Straszny
9 lutego godz. 23:00
Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top