Mini Maraton Diuna w kinach Helios

Mini Maraton Diuna w kinach Helios

Pierwszego marca białostockie Heliosy zaprezentują Mini Maraton Diuna

To dobra okazja, by przypomnieć sobie pierwszą cześć filmowej serii na podstawie bestsellera Franka Herberta oraz premierowo zobaczyć ”Diuna: część druga” – mówi Krystyna Czapko kierownik kina Helios w Białymstoku.

Tego fani kina science fiction nie mogą przegapić! Pierwszego marca białostockie Heliosy zapraszają na Mini Maraton Diuna z pokazem dwóch części ekranizacji kultowej powieści Franka Herberta. Widzów czeka noc pełna akcji i spektakularnych efektów specjalnych.

Nocne Maratony Helios zapraszają na mini maraton z premierowym pokazem filmu ”Diuna: część druga’’. Pierwszego marca o godzinie 21:30, we wszystkich kinach Helios w Białymstoku, pierwszą częścią filmowej serii ”Diuna” rozpoczniemy niezwykłą podróż w towarzystwie Paula Atreidesa.

Na najniebezpieczniejszej planecie we wszechświecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach. Po krótkiej przerwie, premierowo ”Diuna: część druga” i ciąg dalszy imponującej podróży Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia, a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości…

Maraton rozpocznie się w piątek (1 marca) o godz. 21.30 w Heliosie w Galerii Alfa, Biała, Jurowiecka w Białymstoku. W związku z dużym zainteresowaniem wydarzenie kina otworzyły kolejne sale. Bilety dostępne do kupienia w kasach, przez stronę oraz aplikację mobilną.

”Diuna: cześć druga” w regularnym repertuarze kin Helios zagości od 29 lutego.

Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach oferty ”Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

NOCNE MARATONY FILMOWE
Mini Maraton Diuna
1.03. godz. 21.30
Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

DIUNA (napisy)
Film Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA (napisy)

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top