Nowe inwestycje pod Białymstokiem. Co się teraz buduje?

Nowe inwestycje pod Białymstokiem. Co się teraz buduje?

Powiat białostocki jest jednym z najbardziej zielonych miejsc na mapie Polski. Białystok, nazywany płucami naszego kraju, otaczają malownicze małe miasteczka i wsie, w których realizowane są obecne liczne nowe inwestycje mieszkaniowe. Ekologiczne, nowoczesne i energooszczędne. Jeśli zatem planujesz kupno nowego mieszkania w pięknej okolicy, to teraz jest idealny moment!

Nowe mieszkanie dostępne od ręki

Interesują Cię nowe apartamenty, które już teraz są gotowe do zamieszkania? Zwróć zatem uwagę na nowe mieszkania dostępne w bajkowych Klepaczach, na osiedlu Leśna Przystań położonym w sąsiedztwie Lasu Turczyńskiego. To oferta deweloperska M Development, która skupia się na połączeniu maksymalnej nowoczesności z realizacją idei zrównoważonego rozwoju. Projekt uwzględnił zastosowanie niskoemisyjnych technologii wspierających OZE, takich jak pompy ciepła, rekuperacja czy opcja założenia instalacji fotowoltaicznej. Dostępne są zarówno mieszkania na sprzedaż, jak i przestronne domy jednorodzinne. Szczegóły inwestycji znajdziesz na stronie internetowej dewelopera.

Szczególnie godne uwagi są również nowoczesne domy jednorodzinne w Porosłach, które składają się na inwestycję Domy Trio. To kompleks 18 budynków jednorodzinnych z dwoma piętrami, każdy o powierzchni ponad 118 m2, oczywiście stan deweloperski. Wszystkie domki jednorodzinne dają dostęp do przestronnego ogrodu – to od 85. do nawet ponad 270 m2 zieleni! Są idealnym miejscem do corocznego grillowania, zabaw z ukochanym zwierzakiem czy aktywizowania maluchów. Podobnie jak wspomniana wcześniej Leśna Przystań, również ta nowa inwestycja powstała z myślą o wysokiej funkcjonalności, energooszczędności oraz trosce o środowisko otaczające te bajkowe domki jednorodzinne. Są wyposażone w powietrzne pompy ciepła oraz komfortowe ogrzewane podłogowe, łączą zatem dbałość o niskie rachunki oraz środowisko z cieszeniem się wygodą.

Luksusowe nowe apartamenty

Nowoczesne osiedla, które powstały niedawno pod Białymstokiem, to również luksusowe apartamenty w Porosłach oraz w miejscowości Choroszcz. Pierwsza z tych dwóch inwestycji, Berberys, to mieszkania deweloperskie usytuowane w 3-piętrowym budynku otoczonym zróżnicowaną zielenią. Berberys jest idealnym miejscem do życia dla wszystkich, którym zależy jednocześnie na ciszy oraz spokoju, jak i bliskości większego miasta. Porosły są bowiem doskonale skomunikowane z Białymstokiem – to zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Powierzchnia dostępnych mieszkań jest mocno zróżnicowana, zatem każdy znajdzie lokal idealny na swoje potrzeby!

Z kolei oferta sprzedaży nowych mieszkań w Choroszczy obejmuje nowoczesne Aura Apartamenty. Są one idealnym wyborem dla rodzin, singli oraz par ceniących sobie minimalizm, a także wysoki standard nowych mieszkań. Wszystkie apartamenty są wyposażone w nowoczesne wideodomofony, które zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców osiedla. Co więcej, mieszkania deweloperskie w ramach tej inwestycji dają dostęp do indywidualnych tarasów o powierzchniach od 31 do aż 204 m2.

Nowe inwestycje mieszkaniowe

Jeżeli dopiero planujesz wybór nowego mieszkania, to mogą Cię zainteresować planowane inwestycje mieszkaniowe, takie jak osiedle Mahonia w Porosłach, w bliskim sąsiedztwie lasu. Ta realizacja ma oferować luksusowe, nowe apartamenty z dostępem do takich udogodnień, jak między innymi:

  • cichobieżna winda,
  • podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi dla mieszkańców,
  • wyposażenie wszystkich lokali w zabezpieczenie w postaci nowoczesnego wideodomofonu,
  • funkcjonalne, wysokie okna zapewniające wysoki poziom naturalnego naświetlenia pomieszczeń,
  • przestronne indywidualne balkony – o planowanej powierzchni sięgającej nawet 19 m2!

 

Już teraz możesz zapisać się na listę osób zainteresowanych i zarezerwować atrakcyjne mieszkanie, które będzie dla Ciebie i Twoich bliskich idealnym miejscem do życia. Szczegóły inwestycji są dostępne na stronie internetowej M Development.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top