• monar moje ocalenie

monar moje ocalenie

warszawa

40,00 zł

Typ ogłoszenia : Sprzedam
Dodane : 27 maja, 2023
Stan : Nowy

Opis

Monar moje ocalenie to żywa historiawychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.

Książka cieszy siędużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzieautentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowanianarkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A wszczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przedmożliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu.

WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ ZNARKOMANIĄ !

Być możeprzeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.

Choćby kuprzestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało sięusidlić przez widmo narkomani.

Jest też wielkimhołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionychstworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowaniarównież dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło iprowadzą MONAR.

Książka Monar Mojeocalenie  to książka dla każdego, ktopotrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, aby zadać sobie pytanie co jest ważne.To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ich rodzin, przyjaciół  oraz wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, że wyleczenie jest możliwe.Czasami trzeba upaść na dno,  żeby byłosię od czego odbić aby potem  podnieśćsię z pełnymi garściami. Utrata rodziny przyjaciół, powroty do ćpania i zawięzienne kraty. Jednak autor nie stracił wiary.   Na koniec zawrócenie  ku światłu, w którym jest nadzieja, dom i spokojne zasypianie we własnym łóżku,  zamiast na dworcowej ławce, czy klatceschodowej.  Ku światłu, które gdzieśmigocze w oddali  i jest  szansą na normalne życie miłość i spełnieniemarzeń. Spotkanie Magdy w czasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i  leczenie w Monarze jest   tym światełkiem, które motywuje autora dowalki. Więcej o książce po wpisaniu do wyszukiwarki frazy Monar MojeOcalenie  lub  nahttps://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html

Będziemy wdzięczni jak wspomnisz o "Podlaskie24" dzwoniąc lub kontaktując się w sprawie oferty. 

Profile Picture
darek
Osoba prywatna
WhatsApp

Wyślij

Wyślij
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealne oferty
Kontakt

Wyróżnione ogłoszenia

Reklama

Top