• monar moje ocalenie

monar moje ocalenie

warszawa

40,00 zł

Typ ogłoszenia : Sprzedam
Dodane : 29 kwietnia, 2024
Stan : Nie dotyczy
Gwarancja : Nie dotyczy

Opis

 Monar moje ocalenieto żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.

Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakterterapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeńprzestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment możestać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apeldo młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść wcoś z czego może nie być już powrotu.

WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !

Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.

Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadłow nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani.

Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, któryzapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całeżycie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców,którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR.

Książka Monar Moje ocalenie to książka dla każdego, kto potrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, abyzadać sobie pytanie co jest ważne. To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ichrodzin, przyjaciół  oraz  wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, żewyleczenie jest możliwe. Czasami trzeba upaść na dno,  żeby było się od czego odbić aby potem  podnieść się z pełnymi garściami. Utratarodziny przyjaciół, powroty do ćpania i za więzienne kraty. Jednak autor niestracił wiary.   Na konieczawrócenie  ku światłu,  w którym jest nadzieja, dom i spokojnezasypianie we własnym łóżku,  zamiast nadworcowej ławce, czy klatce schodowej. Ku światłu, które gdzieś migocze w oddali  i jest szansą na normalne życie miłość i spełnienie marzeń. Spotkanie Magdy wczasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i leczenie w Monarze jest   tymświatełkiem, które motywuje autora do walki. Więcej o książce po wpisaniu dowyszukiwarki frazy Monar Moje Ocalenie lub  na https://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html

Będziemy wdzięczni jak wspomnisz o "Podlaskie24" dzwoniąc lub kontaktując się w sprawie oferty. 

Profile Picture
darek
Osoba prywatna
WhatsApp

Wyślij

Wyślij
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealne oferty
Kontakt

Wyróżnione ogłoszenia

Reklama

Top