• Murarz do Niemiec

Murarz do Niemiec

polna

Typ ogłoszenia : Zatrudnię
Dodane : 17 kwietnia, 2024

Opis

Polska firmabudowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukujedoświadczonych murarzy.

Budujemy min.szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przemysłowe. Możliwa pracadługoterminowa w opłacalnym wymiarze.

Miejscepracy:  teren Niemiec,

Oferujemy:

       długoterminową,stabilną i legalną pracę,

       bezpłatnezakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

       atrakcyjnewynagrodzenie, stawki godzinowe do 23 euro, regularne płatności,

            BONUS –50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

       opiekę biurapodczas odbywania kontraktów.

Zadania/ zakres wykonywanych prac:

         wszelkiegorodzaju prace murarskie,

         przygotowywanie zaprawy murarskiej w maszyniei ręcznie,

         wylewanie betonu, stropów i płytpodłogowych,

         montaż dźwigarówstalowych, wzmocnień na otwory czy gotowych elementów zbetonu,

         obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych wrobotach murarskich,

         praceogólnobudowlane.

Wymagania:

       min.3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

       sumienność,rzetelność w pracy,

       dyspozycyjnośćdo podjęcia pracy od zaraz,

       braknałogów,

       milewidziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczącebonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są onadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 534-733-071.

Będziemy wdzięczni jak wspomnisz o "Podlaskie24" dzwoniąc lub kontaktując się w sprawie oferty.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealne oferty
Kontakt

Wyróżnione ogłoszenia

Top