• praca w domu obsługa klienta korespondencyjnie

praca w domu obsługa klienta korespondencyjnie

suwałki

3,000,00 zł

Typ ogłoszenia : Zatrudnię
Dodane : 16 stycznia, 2024
Stan : Nie dotyczy
Gwarancja : Nie dotyczy

Opis

LOKALIZACJA CAŁA POLSKA

Opis stanowiska:

PRACA ONLINE W DOMU

Szukamy specjalisty ds. obsługi klienta, który będzie wspierał nasz zespół w zapewnianiu wyjątkowych doświadczeń naszym klientom. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie

Obowiązki:

– Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie

– Rozwiązywanie problemów

– Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy

– Wspieranie zespołu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów

– Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

-obywatelstwo polskie

– 18 +

Oferujemy:

– Konkurencyjne wynagrodzenie

– Możliwości rozwoju kariery

– Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

– praca ONLINE

Aplikacja:

ewelina.mail@buziaczek.pl

Będziemy wdzięczni jak wspomnisz o "Podlaskie24" dzwoniąc lub kontaktując się w sprawie oferty.

Profile Picture
Ewelina
Osoba prywatna

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealne oferty
Kontakt

Wyróżnione ogłoszenia

Top