Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości na podstawie rekonstrukcji twarzy

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości na podstawie rekonstrukcji twarzy

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości na podstawie rekonstrukcji twarzy. Szczątki ludzkie wraz z kawałkami odzieży zostały odnalezione 04.02.2022 roku w Białymstoku przy ul. Długiej na łące w pobliżu rzeki Biała.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości na podstawie rekonstrukcji twarzy.

Szczątki ludzkie wraz z kawałkami odzieży zostały odnalezione 04.02.2022 roku w Białymstoku przy ul. Długiej na łące w pobliżu rzeki Biała.

Badania antropologiczne przeprowadzone w Instytucie Ekspertyz Sądowych w Krakowie pozwoliły ustalić, że są to szczątki mężczyzny w wieku od 36 do 54 lat, odmiany biogeograficznej białej o wzroście od 162 do 176 cm. W miejscu odnaleziono również szare spodnie dresowe z białym napisem SPORT, czarną koszulkę z czerwonym napisem ADIDAS BASKETBALL oraz niebieską kurtkę typu „szwedka”.

Zwracamy się do wszystkich osób, które mogą pomóc w idetyfikacji o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji II w Białymstoku.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top