Repertuar kin Helios w Białymstoku 16 – 22.02.24

Repertuar kin Helios w Białymstoku 16 – 22.02.24

Od piątku (16 lutego) kina Helios zapraszają za premierowe pokazy ”Sami Swoi. Początek”. Długo oczekiwana produkcja wyjaśni genezę sporu Kargula i Pawlaka. Ponadto w repertuarze najnowsza adaptacja komiksu Marvela i film biograficzny o ikonie muzyki reggae – informuje Krystyna Czapko kierownik kina Helios w Białymstoku 

Kto zaczął konflikt – Kargul czy Pawlak? Odpowiedź na to pytanie otrzymają widzowie, którzy zdecydują się wybrać na prequel kultowej komedii do kin Helios. Po latach od ostatniego filmu z legendarnej trylogii widzowie znów będą mogli śledzić losy skonfliktowanych sąsiadów. Tym razem fabuła ukazuje bohaterów jeszcze zanim zostali przesiedleni na Ziemie Odzyskane. Akcja filmu przenosi kinomanów na przedwojenne Kresy, gdzie gospodarstwa Kargulów i Pawlaków także graniczyły ze sobą. Już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo…

Film w repertuarze  wszystkim kin Helios w Białymstoku.

Helios w Galerii Alfa, Biała, Jurowiecka zaprasza na kolejny film z uniwersum „Spider – Mana”. Tym razem zobaczymy historię jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela – ”Madame Web”. To postać, która dotąd była w cieniu innych bohaterów znanych z komiksów Marvela. W rolę główną wciela się Dakota Johnson.

W tym tygodniu w białostockich Heliosach, biograficzny film o legendzie muzyki reggae.

”Bob Marley. One love” celebruje życie i muzykę ikony, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. Zobaczymy historię muzyka o pokonywaniu przeciwności losu i historii stojącej za jego rewolucyjną muzyką.

„Bracia ze stali” to z kolei propozycja dla fanów wrestlingu i sportowych historii.

Fabułę filmu ”Bracia ze stali” oparto na losach prawdziwej rodziny von Erichów, która wpłynęła na popularyzację wrestlingu wśród Amerykanów. Surowy teksański ojciec – głowa rodu Von Erich – zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów – na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum? Film dostępny w repertuarze tylko Helios Biała.

W dniach 16 – 22.02. białostockie kina Helios zapraszają na premierowe pokazy:

Sami Swoi. Początek

Madame Web

Bob Marley. One love

Bracia ze stali

Premiera Sami Swoi. Początek: Pawlak i Kargul – bohaterowie kultowej trylogii ,,Sami swoi”, przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… „Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.
Film w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

Premiera Madame Web: „Madame Web” to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją.
Film w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

Premiera Bob Marley. One love: Bob Marley. One love celebruje życie i muzykę ikony, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. Zobaczymy historię Boba o pokonywaniu przeciwności losu i historii stojącej za jego rewolucyjną muzyką. Film Bob Marley. One love, wyprodukowany we współpracy z rodziną Marleyów.

Film w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

Premiera Bracia ze stali: Surowy teksański ojciec – głowa rodu Von Erich – zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie których w latach 80. oszalała Ameryka, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów – na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum?
Film w repertuarze kina Helios Biała.

KINO KONESERA
19.02. godz. 18:00
Anatomia upadku
Helios Alfa

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który nurtuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie jest oczywiste i brzmi: „Czy to zrobiła?”.

ZOBACZ ZWIASTUN

KULTURA DOSTĘPNA
22.02. godz. 18:00
Vika!
Helios Alfa, Biała, Jurowiecka
cena biletu 12,90

84-letnia Vika jest gwiazdą warszawskich klubów i miejskim kolorowym ptakiem. Charyzmatyczna DJ-ka otacza się młodymi ludźmi, powtarzając, że wiek jest jedynie stanem umysłu. Lecz gdy zdrowie zaczyna szwankować, Vika musi zmierzyć się z przemijaniem. Czy odnajdzie cel w dawaniu radości innym seniorom – równie samotnym, jak ona? Musical dokumentalny „Vika!” jest słodko-gorzkim portretem kobiety, która celebruje życie do samego końca.

ZOBACZ ZWIASTUN

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top