Sebastian Łukaszewicz składa zawiadomienie do Prokuratury na Michała Kołodziejczaka

Sebastian Łukaszewicz składa zawiadomienie do Prokuratury na Michała Kołodziejczaka

Podlaski poseł Suwerennej Polski Sebastian Łukaszewicz złożył zawiadomienie do białostockiej Prokuratury Regionalnej dotyczące działań wiceministra rolnictwa Michała Kołodziejczaka.

To w związku z rzekomym zastraszaniem jednej z podlaskich rolniczek Julity Olszewskiej z Olszewa przez Kołodziejczaka.

Rolniczka nagrała o tym film na Tik Toka.
rzekomym zastraszaniu stosowanym przez Kołodziejczaka wobec jednej z podlaskich rolniczek, Łukaszewicz mówił z trybuny sejmowej w miniony piątek (9 lutego) – w czasie debaty na temat sytuacji w rolnictwie, która odbywała się przy okazji strajku rolników.

Rolniczka z Podlasia zatrzęsła polityką przez filmy na TIK TOKUWiceminister Kołodziejczak zaprzeczył, że stoi za tą ,,interwencją”.

Pan Michał Kołodziejczak dzwonił do rolnika z województwa podlaskiego, do Pani Julity Olszewskiej i zaczął ją zastraszać. Mało tego Michał Kołodziejczak wysłał do domu pani Julity osiłków, którzy kazali usunąć jej film z Internetu, który zrobił trzy miliony zasięgu. Skandal  – mówił Sebastian Łukaszewicz w Sejmie

I zwracał się do Kołodziejczaka:  Myślisz, że Szarejko Ci pomoże? Szarejko Ci nie pomoże!

I tu poseł Solidarnej Polski włączył do sprawy i rzucił podejrzenie na rolnika z Zabłudowa, który pomógł Julicie Olszewskiej. Pani Julita musiała nagrać filmik, prostując tę sprawę i tłumaczyć, że Marcin Szarejko jej pomógł.

Dzisiaj 12.02. Julita Olszewska pojawiła się w Sejmie na zaproszenie Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. Potwierdziła, że dwaj nieznani jej mężczyźni, którzy kazali jej usunąć filmik przedstawili się ,,my od Michała”. O telefonie od samego Kołodziejczaka nie było już mowy.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top