Styczniowe Kino Kobiet z filmem Priscilla

Styczniowe Kino Kobiet z filmem Priscilla

Kina Helios w Białymstoku zapraszają na styczniowe Kino Kobiet z pokazem nowego filmu Sofii Coppoli-Priscilla

Na wieczorze filmowym tylko dla Pań nie zabraknie konkursów z nagrodami, atrakcji na holu kin oraz świetnej zabawy. 

17 stycznia (środa) o godz. 18:00 w Kinie Helios w Galerii Alfa, Biała, Jurowiecka odbędzie się pierwsze w tym roku Kino Kobiet. Panie będą mogły zobaczyć najnowszą produkcję Sofii Coppoli – Priscilla. To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwiazdorze rocka. Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.

Przed seansem nie zabraknie licznych konkursów z różnorodnymi nagrodami. Na liście niespodzianek do wygrania m.in.: vouchery na relaksacyjne i lecznicze masaże, zestawy z wysokiej jakości kawą i herbatą, kosmetyki, a nawet jest szansa na wieczorową szmizjerkę – informuje Krystyna Czapko, kierownik kina Helios w Białymstoku.

Wiele atrakcji czeka na przybyłe Panie również na holu kin.

Sponsorzy projektu na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentują swoją ofertę. W kinie Helios w Galerii Jurowieckiej jedna z lokalnych restauracji przygotuje pyszny poczęstunek – dodaje Krystyna Czapko.

 

W styczniu motywem przewodnim Kina Kobiet będą pastelowe sukienki. Warto postawić na jasną stylizację, by zwiększyć szansę na nagrody.

 

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top