Trzy reprezentantki Białegostoku w półfinale konkursu Miss Polski 2024

Trzy reprezentantki Białegostoku w półfinale konkursu Miss Polski 2024

Znamy już Półfinalistki konkursu Miss Polski 2024! Wśród nich znalazły się 3 reprezentantki województwa podlaskiego!

W tym roku po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćifinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybrane 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski.bWśród nich znalazły się Dominika Dec, Karolina Grabowska i Julia Roszko, które reprezentują województwo podlaskie – poinformowała Dominika Staniaszek rzecznik prasowy konkursu Miss Polski

Dominika Dec to 27-letnia pasjonatka muzyki z Białegostoku. Z wykształcenia jest dyrygentem chóralnym, zawodowo pracuje w Operze i Filharmonii Podlaskiej jako koordynator pracy artystycznej, specjalizująca się w organizacji spektakli operowych oraz musicalowych. Jak sama mówi o sobie jest prawdziwym skarbem Podlasia- dziewczyną z wielką rodziną i jeszcze większym sercem.

20-letnia Karolina Grabowska również pochodzi z Białegostoku. Na co dzień studiuje prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. jej pasją jest sztuka, szczególnie teatr i muzyka oraz poezja, którą sama również pisze. Została wyróżniona w wielu konkursach poezji oraz recytatorskich. W życiu najważniejsze jest dla niej jej szczęście oraz jej bliskich.

Julia Roszko ma 23 lata i pochodzi z Białegostoku. Jest studentką 4 roku architektury w Białymstoku i w tym roku będzie bronić inżyniera. Jej największym osiągnięciem jest umiejętność wyjścia ze swojej strefy komfortu. W swoim życiu kieruje się rozwojem osobistym.

Dziewczyny będą ubiegać się teraz o nominacje do grona finalistek konkursu, a wśród nich jest przyszła Miss Polski 2024. Półfinalistki ponownie spotkają się ze sobą już 26 kwietnia, gdzie w hotelu Kolumna Park pod Łodzią odbędzie się Półfinał Miss Polski 2024.
Na dziewczyny będzie czekać tam mnóstwo niespodzianek, ale także i nowe wyzwania. Podczas emocjonującego weekendu dowiemy się także które z 60-ciu dziewczyn dostanie się do grona Finalistek Miss Polski 2024 i stanie na scenie podczas Gali Finałowej.

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca
w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce.
Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec- Miss Polski 2023.

 

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top