Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Białymstoku już otwarta!

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Białymstoku już otwarta!

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Białymstoku już otwarta.

Wynajem sprzętu budowlanego to usługa, na którą zdecydowanie warto postawić. Klienci mogą liczyć na oszczędności nie tylko względem finansów, ale i czasu poświęconego na szukanie niezbędnych sprzętów czy narzędzi. Jednym z miejsc oferujących taką usługę jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta z nowo otwartym oddziałem w Białymstoku. Sprawdź, dlaczego warto postawić na jej ofertę.

Nowo otwarta wypożyczalnia narzędzi budowlanych w Białymstoku – początki historii

Wypożyczalnia Renta rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku w Finlandii. Wtedy to doszło do połączenia trzech fińskich firm, które dały początek międzynarodowej sieci wypożyczalni. Z czasem do przedsiębiorstwa dołączały kolejne firmy, w tym norweska i szwedzka. W 2019 roku Renta zaczęła ekspansję rynku Polski, a teraz otworzyła kolejny oddział na terenie kraju – w Białymstoku.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Renta – usługi warte uwagi

Przede wszystkim Renta posiada szeroką ofertę maszyn, narzędzi i urządzeń budowlanych na wynajem, z których mogą skorzystać zarówno odbiorcy prywatni, jak i firmowi. W katalogu produktów nie brakuje zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych sprzętów budowlanych.

Odbiorcy mogą tu wypożyczyć drabiny, agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe i rozmaite elektronarzędzia, czyli wszystko to, co jest niezbędne podczas prac budowlanych, naprawczych, remontowych – zarówno w ogrodzie, domu prywatnym, jak i w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej.

Możliwy jest również wynajem sprzętu budowlanego przeznaczonego dla profesjonalistów – sprzęt hydrauliczny, ogrodniczy, zbrojarski. Ponadto maszyny budowlane, w tym minikoparki, wozidła, wciągarki, zagęszczarki, podnośniki, sprzęt do pracy z betonem, a także ładowarki.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Białymstoku oferuje wypożyczenie odkurzaczy, osuszaczy i nagrzewnic, które przydają się zarówno na etapie prac budowlanych, jak i po ich zakończeniu, celem dokładnego sprzątania zanieczyszczeń budowlanych.

Dodatkowo Renta proponuje fachowe usługi transportowe, serwisowe, a także doradztwo w razie potrzeby.

Dlaczego warto postawić na wynajem narzędzi budowlanych?

Wynajem narzędzi czy maszyn budowlanych jest przede wszystkim znacznie tańszy niż zakup sprzętów na własność. To dogodna opcja dla odbiorców prywatnych, majsterkowiczów oraz osób samodzielnie podejmujących się niektórych prac naprawczych czy remontowych, a także dla klientów firmowych – przedsiębiorców realizujących usługi budowlane, którzy nie mogą sobie pozwolić na stworzenie dużego parku maszynowego.

Klienci poprzez wynajem oszczędzają pieniądze, ale i czas. Zdecydowana większość sprzętów jest bowiem dostępna od ręki, a w przypadku ewentualnej usterki na miejsce dostarczany jest sprzęt zastępczy. Nie trzeba czekać na naprawę czy wymianę, jak to ma miejsce w przypadku posiadania maszyn budowlanych na własność.

Dzięki opcji wypożyczenia nie po stronie klienta leżą kwestie związane z przechowywaniem, transportem, zabezpieczeniem, koniecznością przeprowadzania regularnych kontroli czy konserwacji sprzętu. Odchodzą zatem koszty eksploatacyjne oraz dodatkowe niedogodności, które są nieuniknione, gdy firma posiada sprzęt na własność.

Profesjonalna obsługa klienta – wypożyczalnia Renta

W wypożyczalni Renta można liczyć na szybką, fachową i kompleksową obsługę każdego klienta. Pracownicy służą radą w razie potrzeby, a sam proces rezerwacji i odbioru sprzętu jest niezwykle prosty. Klienci mają również możliwość zarządzania wynajmowanym sprzętem poprzez korzystanie z pomocnej aplikacji.

Z wypożyczalnią można się skontaktować telefonicznie bądź mailowo – na stronie dostępne są szczegółowe dane kontaktowe.

Wynajem sprzętu budowlanego zamiast zakupu na własność – postaw na korzyści

Jeśli liczysz na oszczędności, bezproblemowe korzystanie ze sprzętów wysokiej jakości, niezawodnych w działaniu, wydajnych i pochodzących od polecanych na rynku producentów, wybierz ofertę wypożyczalni Renta. Wynajmując, oszczędzasz na kosztach i eliminujesz problematyczne kwestie, z którymi mierzą się wszyscy właściciele maszyn budowlanych.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top