Zmiany w sztabie szkoleniowym Jagiellonii Białystok 

Zmiany w sztabie szkoleniowym Jagiellonii Białystok 

Do kolejnego sezonu w PKO BP Ekstraklasie Żółto-Czerwoni przystąpią nie tylko ze zmianami w kadrze, ale również w sztabie szkoleniowym

Z dniem 30 czerwca kończy się współpraca z pięcioma członkami sztabu szkoleniowego.

Z posady trenera jagiellońskich bramkarzy odchodzi Andrzej Olszewski. Pochodzący z Łap były golkiper Żółto-Czerwonych swoją funkcję sprawował od stycznia 2022 roku, kiedy dołączył do sztabu Piotra Nowaka. Następie współpracował z trenerem Maciejem Stolarczykiem, a ostatnio Adrianem Siemieńcem.

Klub rozstał się również z trenerem Piotr Zinkiewiczem, który z różnymi grupami wiekowymi pracował w Jagiellonii Białystok od 2005 roku jako trener przygotowania fizycznego. Z pierwszym zespołem Żółto-Czerwonych związany był od stycznia 2020 roku.

Zmiany dotknęły także dział medyczny naszego sztabu szkoleniowego. Po piętnastu latach pracy na rzecz Jagiellonii z klubem pożegnał się fizjoterapeuta Jarosław Ołdakowski. Swoją pracę w Jadze kończy także rehabilitant Kamil Świerżewski. Sztab szkoleniowy Jagi poszukiwać będzie także nowego kit-mana, gdyż swoją dwuletnią przygodę z naszym klubem zakończył nasz wychowanek Karol Szkiłądź.

 

Sprawdź więcej informacji na podlaskie24.pl

leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top